Blog,  Cestuju,  Žiju

BUCKET LIST 2018

Konec roku dost nabízí udělat si kyblíkovej seznam hahaha, Karolíno, když ho totiž dám na internety, kde si ho někdo přečte (ahoj mami!), já se pak budu muset snažit ho splnit, abych nevypadala jako břídil, že jo.

 

Cestovat
Takhle je to dost nekonkrétní – tak třeba alespoň jednou mimo Evropu a pak každý měsíc po Evropě? Z bezstarostnýho studentskýho života, který dostával pravidelnou měsíční injekci v podobě zaplacenýho nájmu od rodičů, to bude asi těžší. Když ale zmenšíme počet cestovatelskejch průšvihů, náklady na cestování dokážeme ještě o dost ponížit.

 

Beskydská 7

Prvního ledna koupit registraci, trochu potrénovat, vzít bráchu a v září tam spolu umřít.

 

Spát pod širákem

Letos jsme to s M. dost zazdili, takže si to pro jistotu připomínám.

 

Číst

Od tý doby, co každý den v práci přečtu desítky stránek, šla četba pro zábavu dost do kopru. Takže, co měsíc, to nová knížka (Harry postopadesátý se teda nepočítá.).

 

Měsíc bez alkoholu, lepku, laktózy a cukru. Nebo tak ňák.
Někdo by tomu mohl říkat paleo, ale já do sebe každý den maso ani vajíčka nenacpu. A cizrny a fazolí se nevzdám. Mlíka a alkoholu (toho teda spíš) bych do sebe měla cpát ale asi o dost míň. Takže žádný paleo, ale prostě jen měsíc bez cukru, lepku, laktózy a alkoholu. (Nebo aspoň jednoho z toho. A med se nepočítá.)

 

Udělat státnice

Nojono, život nemůže být jen dobrodrůžo.

 

2 komentáře

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *